У Тересві дітей вчитимуть за стандартами Нової української школи (ВІДЕО)


Вже другий рік поспіль дітей навчатимуть, орієнтуючись на основні засади Нової української школи – ключової реформи Міністерства освіти і науки.

Ця реформа повинна допомогти не тільки набувати знання, але й використовувати їх в житті. За новою системою будуть навчатися і першо- та другокласники Тересвянської школи.

Цього року для учнів першого класу Тересвянської ЗОШ І – ІІІ ступенів одразу після лінійки вирішили провести знайомство з майбутнім місцем навчання, а також познайомити ближче з вчителем. Діти разом з класними керівниками вирізали учнівські куточки, знайомились між собою під час ігор і просто вивчали разом свої класні кабінети.

Для другокласників, вже знайомих з засадами НУШ, вирішили провести нетиповий урок на подвір’ї. Дали завдання скласти з конструктора щось, що, на їх розсуд, є частиною України. Задоволеними залишились як діти, так і батьки. Ярослава Йосипівна, педагог других класів, зауважує, що для дітей такий урок – звичайна справа.

Педагоги розповідають, що в попередньому році нова українська школа показала хороші результати, діти поставилися до неї позитивно, а навчати без рамок і обмежень набагато легше і приємніше. Тому всі вчителі готові й до цьогорічної роботи і сподіваються, що реформа й надалі продовжить свій розвиток.

Відправ другу:
Залишіть коментар