У США розробили "дуже розумну" кулю: нею не можна схибити

Розробка не має аналогів і змінить майбутнє стрілецької зброї У США пройшли перші випробування керованої кулі під час польоту . Фахівці з Пентагону вважають, що розробка не має аналогів і змінить майбутнє стрілецької зброї.

Новий патрон отримав умовну назву EXACTO (Exstreme Accuracy Tasked Ordnance), він 12,7 калібру. Випробування проводилися в секретній обстановці, ніяких подробиць про те, за рахунок чого куля може змінювати свою траєкторію після пострілу, журналістам не надали.

Згідно публікації Stars and Stripes, на випробуванні стрільбу вели повз мішень, але згідно відеозапису, частина куль точно вразила ціль. За даними газети, проект строго засекречений і як досягається коригування траєкторії кулі, не можуть прокоментувати навіть фахівці. ДАРПА та інші підрозділи Пентагону відмовляються від коментарів.

Проект продовжує свою роботу, мета нового етапу – “подальша доведення та покращення ефективності”. У середині листопада глава Пентагону заявив, що США планують модернізувати свої збройні сили, щоб не втратити перевагу перед армією Китаю і Росією.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар