У Словаччині четверо українців намагалися переправити 700 кг бурштину до Гонконгу (ФОТО)

У п’ятницю 15 листопада окружний суд міста Кошице (Словаччина) розглядав клопотання прокурора про тримання під вартою чотирьох громадян України, яких звинувачують у контрабанді бурштину. Йдеться про рекордні майже 700 кг коштовних мінералів.

Українців затримали у місті Кошице біля офісу міжнародної компанії перевезення вантажів DHL Express. Бурштин вони намагалися переправити до Гонконгу – пише МН.

Контрабанду правоохоронці виявили під час огляду трьох автомобілів. У «Шкоді Октавії» було знайдено 288 кг бурштину, у «Мерседес Бенц» – 36 кг, у ще одній «Шкода Октавія» – до 374 кг бурштину. Разом 698 кг мінералу за орієнтовною ціною 550 тис євро.

Розслідування довело, що всі четверо українців потрапили до Словаччини у вівторок вранці через українсько-словацький прикордонний перехід “Малі Селменці – Велке Слеменце”. Враховуючи, що цей КПП піший, контрабанда в трьох автомобілях була завезена раніше.

Нині Василь П., Йосип С., Василь Д. та Богдан О. перебуватимуть під вартою. Двоє з них уже мали проблеми із законом на території Словаччини. Вони займалися контрабандою сигарет і отримали депортацію.

Відправ другу:
Залишіть коментар