У селі Кам'яниця, що біля Ужгорода, влаштували 10 км щебенево-мастикової асфальтної суміші

Стартували з влаштуванням верхнього шару по Н-13 Львів – Самбір – Ужгород

У селі Кам’яниця, що біля Ужгорода, влаштували 10 км щебенево-мастикової асфальтної суміші. Це верхній шар дорожнього конструктиву.

Роботи на цій ділянці почалися у квітні, з того часу відфрезерували зношене дорожнє покриття, влаштували основу та вирівнюючий шар.

За винятком трьох відтінків, маршрут у вирівнюючому шарі, візуально це рівна та комфортна дорога. Однак це ще не фінішний етап.

За сприятливих погодних умов та після завершення робіт з влаштування системи водовідведення, ЩМА почнемо влаштовувати по всій довжині маршруту.

Працює підрядник «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Н-13 Львів – Самбір – Ужгород – ще один маршрут Закарпаттям, який проходить паралельно М-06 Київ – Чоп. Дорога прокладена вздовж україно-польського кордону та словацького кордонів.

Чому слід обрати маршрут Н-13?

Ви проїдете мальовничим серпантином через Ужоцький перевал, в у селі Ужок побачите Михайлівську дерев’яну церкву, вона є у переліку пам’яток світової спадщини ЮНЕСКО.

Можете заїхати у закинутий залізничний тунель у Волосянці, довжиною у 300 метрів. А якщо зупинитесь у Жорнаві, то побачите бункер Лінії Арпада. Це лінія оборони угорських військ у Східних Карпатах, побудована у 1939 — 1944 роках, її довжина майже 600 кілометрів.

У селі Стужиця можете притулитися до тисячолітніх дубів-велетнів. А як будете під’їжджати до Ужгорода зверніть до Невицького замку та підніміться на відновлену вежу.

Відправ другу:
Залишіть коментар