У с.Кваси очільник УДАРу Рахівщини протаранив рейсовий автобус і втік (ФОТО)

Про інцидент розповів водій автобусу Володимир Бочкор, додавши фото наслідків.

ДТП сталася 12 лютого в селі Кваси, що у Рахівському районі. За свідченнями водія автобусу Рахів-Чорна-Тиса, сіра Toyota Rav 4 під час обгону вдарила автобус ззаду і втекла з місця ДТП.

– Власником машини (за словами свідків) є Голова партії Удар Василь Дан, депутат районної ради. Подзвонив пану Дану, кажу, так і так , він каже Володя я продав машину 3 дня назад. Але я “застрахувався” визвав ДАІ. Приіхала, – розповів чоловік.

За інформацією джерел Rakhiv.in у правоохоронних органах, авто пан Дан не продавав, а тепер намагається це зробити заднім числом. Але чи був саме Василь Дан за кермом, не відомо.

Але як згодом повідомив особисто Володимир Бочкор, наступного дня після ДТП у п’ятницю, 13 лютого Василь Дан зізнався, що саме він був за кермом авто. Та є ще один пікатний момент цього ДТП.

Джерела у ДАІ Рахівщині не виключають, що авто Toyota Rav 4, яке фігурувало у ДТП, має сумнівне походження. Простіше кажучи, це “лівак”. Наразі нема жодної офіційної інформації про ДТП від правоохоронців.
Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар