У Римі затримано 70-річну главу мафіозного клану

У Римі затримали жінку, яку правоохоронці називають главою мафіозного клану. 70-річну Марію Ліччарді затримали в суботу, 7 серпня, в аеропорту “Чампіно” в Неаполі під час спроби вильоту до Іспанії, пише Суспільне.

Як повідомляє італійський телеканал LAZIOTV, правоохоронці вважають її очільницею мафіозного клану “Ліччарді”, який входить у клан “Каморра” та “головною фігурою” в “Каморрі”.

“Марія Ліччарді, сестра засновника злочинної організації Дженнаро Ліччарді, звинувачується в об’єднанні мафіозного типу, вимаганні, отриманні вкрадених грошей незаконного походження, зриві аукціону. Усі злочини обтяжуються мафіозними цілями”, – ідеться в матеріалі.

Раніше Ліччарді відбула восьмирічний термін тюремного ув’язнення, була звільнена в грудні 2009 року, після чого, як вважають італійські правоохоронці, “взяла у свої руки керівництво кланом”. Також повідомляється, що жінка мала прізвисько “пікколетта”, що з італійської означає “мала”. Таке прізвисько вона отримала нібито за невисокий зріст.

Що відомо про клан “Каморри”

У кланах “Каморри” в Неаполі та Казерті налічується близько 4,5 тисяч членів, писало ВВС. Основний бізнес – наркотики. Вони також вимагають гроші від будівельних фірм, сховищ токсичних відходів та фірм з виробництва одягу. Зокрема китайські майстерні, які копіюють італійські модні бренди. “Каморра” менш ієрархічна, ніж сицилійська “Коза Ностра”, більш могутня, з молодшими лідерами й “більшою кров’ю”. Також “Каморра” майже не займається політикою.

Свавілля “Каморри” задокументував італійський репортер Роберто Савано, який працював під прикриттям. Його книжка “Гоморра”, опублікована 2006 року, стала бестселером. Савано почав отримувати погрози вбивством від “Каморри”. Поліція йому надала охоронців, зараз він живе таємним життям.

Відправ другу:
Залишіть коментар