У Рахові запрацює туристично-інформаційний центр та туристичний портал

У центрі міста з’явилась будівля майбутнього Туристично-інформаційного центру. Розмістили її у форматі тимчасової споруди біля міського будинку культури.

Про це пише rahivnewsу мережі ФБ.

Крім того біля входу до Рахівської райдержадміністрації встановили мультимедійний екран, який синхронізуватиметься із новим туристичним сайтом https://rakhivtour.info/

– Встановили новинки за ініціативи КП “Агенція регіонального розвитку Рахівщини” Рахівської районної ради, розповіла його директор Ліна Функен. – Такі заходи з промоції Рахівщини проводять у рамках проєкту “Рахівщина. Бути серцем Європи”, мета якого – розвинути туристичний потенціал краю, та рекламувати його можливості для гостей.

Проводитимуть у рамках проєкту і семінар для суб’єктів господарювання в галузі туризму. Туристично-інформаційний центр на початку розповідатиме про локації, маршрути, надаватиме інформацію про гідів-екскурсоводів, які допоможуть пізнати всі куточки Рахівщини та його історію. В майбутньому центр, можливо, надаватиме послуги з організації екскурсій.

Партнером проєкту з ініціативи голови Василя Дана виступила також Рахівська районна рада.

Фото: Андріана Леле

Відправ другу:
Залишіть коментар