У Рахові, Вільхівцях і Тересві відкрили інноваційні воркаут-майданчики

6 листопада у м.Рахів, а також у с.Вільхівці та смт Тересва на Тячівщині відкрили інноваційні стронг-воркаут-майданчики.

У відкритті взяли участь народний депутат України, володар титулів «Найсильніша людина України та світу» Василь Вірастюк, президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок , ідейний натхненник встановлення таких майданчиків у Закарпатті Андрій Петьовка, голови територіальних громад.

Спортивну мрію місцевої молоді вдалося реалізувати завдяки співфінансуванню з бюджетів громад та субвенції з державного бюджету, отриманій за сприяння народного депутата України Василя Петьовки. Відтепер усі охочі – як аматори, так і професіонали, можуть безкоштовно займатись силовими вправами на відкритому повітрі.

Як повідомив Василь Вірастюк, даний комплекс, розроблений Федерацією стронгмену України, є своєрідним багатофункціональним тренажерним залом під відкритим небом. Його елементи підібрані для тренування усіх груп м’язів. На них розміщені спеціальні QR-коди, які ведуть у мобільний додаток для тренувань. На майданчику можуть одночасно тренуватись більше двадцяти осіб.

Голови громад, на території яких з’явились нові спортивні локації, – Рахівський міський голова Віктор Медвідь, Вільховецький сільський голова Михайло Цірик та Тересвянський селищний голова Ігор Грабарь – висловили вдячність Федерації стронгмену України, а також народному депутату Василю Петьовці за сприяння в облаштуванні воркаут-комплексу. Кажуть: це сприятиме залученню нового покоління до занять спортом та активного способу життя.

Молодь з інтересом освоїла тренажери під час відкритих тренувань, які провели легендарні стронгмени Василь Вірастюк, Сергій Конюшок та Олександр Лашин. Раніше про таке могли лише мріяти, – зізнаються юні спортсмени. А після вправ усі бажаючі мали нагоду сфотографуватися з кумирами-богатирями.

Відправ другу:
Залишіть коментар