У Рахові прокуратура оскаржує вирок місцевому мешканцю за наркозлочини

Рахівський відділ Тячівської окружної прокуратури подав апеляційну скаргу на вирок місцевому мешканцю за вчинення наркозлочинів, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 310 КК України. Прокуратура наполягає на 7 роках ув’язнення для закарпатця, якому Рахівський районний суд призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Крім того, подано апеляцію і на рішення суду в частині виправдання чоловіка з-під обвинувачення за організацію місць для незаконного виготовлення і вживання наркотичних засобів (ч. 1 ст. 317 КК України).

Як повідомив прокурор Святослав Юсип, житель Рахова незаконно придбав і зберігав з метою збуту наркотичний засіб – канабіс. Крім того, і сам вживав його зі знайомими у своєму помешканні. При проведенні там санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили ємності з канабісом і пристрій для його вживання. Виявлено також, що чоловік вирощував у горщиках десятки рослин коноплі, які розмістив у спальні та на балконі квартири.

Наразі житель Рахова перебуває під вартою. Триває час на апеляційне оскарження вироку.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар