У пошуках кращих умов життя: на Закарпатті затримали нелегальних мігрантів, які намагались втекти до ЄС


Громадянина Лівії та ще трьох невідомих, що назвалися малійцями, затримали сьогодні, 15 серпня, на Закарпатті прикордонники Чопського загону, повідомляє Перший.com.ua

О другій ночі за п’ять метрів від держрубежу прикордонний наряд відділу «Ужгород» помітив особу, що рухалася в бік кордону.

Затриманий мав при собі закордонний паспорт громадянина Лівії та посвідку на тимчасове проживання в Україні. Правопорушника доставили у прикордонний підрозділ для притягнення до адміністративної відповідальності. Рішення у його справі прийматиме суд.

Ще трьох правопорушників затримали цієї ночі військовослужбовці відділу «Великий Березний» поблизу населеного пункту Стужиця. Їх виявили у горах за 200 метрів до кордону. Чоловіки не мали при собі жодних документів. Вони назвалися громадянами Малі. Усі троє визнали, що їхньою метою було потрапити до країн Євросоюзу у пошуках кращих умов життя.

Затриманих доставили у відділ прикордонної служби «Великий Березний» для проведення перевірочних заходів та складання відповідних процесуальних документів.

Після встановлення особи іноземців буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Відправ другу:
Залишіть коментар