У Польщі госпіталізували двох осіб з підозрою на коронавірус


Один пацієнт із підозрою на коронавірус потрапив до Університетської лікарні у Кракові, інша – до лікарні у Бельсько-Бяла.

У лікарні не хочуть розголошувати деталей про пацієнта

Про це повідомляє RMF24.

У лікарні не хочуть розголошувати деталей про пацієнта. Відомо, що останнім часом він перебував у Азії, але не в Китаї. Також у Польщі жінку, яка повернулася з Риму, госпіталізували з підозрою на коронавірус. Жінка потрапила до лікарні містечка Бельсько-Бяла, що на півдні Польщі.

«У неділю у жінки була лихоманка. У понеділок вона з’явилася у відділенні швидкої допомоги з симптомами коронавірусу. Вона не мала контакту з іншими пацієнтами. Її негайно ізолювали у спеціально відведеному приміщенні лікарні», – сказала речниця закладу Анна Сафранська.

Прессекретар заявила, що медичні працівники, які доглядають за жінкою – відповідно до рекомендацій головного санітарного інспектора – носили спеціальні захисні костюми.

Частина швидкої допомоги, де вона перебувала, була закрита для дезінфекції.

Анна Сафраньська зазначила, що жінку перевезуть до інфекційного відділення лікарні в Хожуві. На даний момент невідомо, як вона потрапила до лікарні та з ким мала контакт після повернення з Риму.

Відправ другу:
Залишіть коментар