У Парижі пройде "тест-концерт" для визначення ризику зараження COVID-19 при проведенні масових заходів

Спеціальний “тест-концерт” популярної у Франції групи Indochine відбудеться в суботу в залі Берсі на сході Парижа, повідомляють французькі ЗМІ.

Концерт розрахований на 5 тис. волонтерів, які повинні будуть здати негативний тест на коронавірус і надіти маску на обличчя на час шоу.

Мета цього “тест-концерту” – визначити, чи збільшується ризик зараження коронавірусом при проведенні подібних масових заходів.

У рамках дослідження фахівці спостерігатимуть за станом цих 5 тис. людей, які відвідають концерт у масках, порівняно з іншими 2,5 тис. особами, яких попросять залишитися вдома і дивитися виступ по телевізору.

До п’ятниці всі волонтери можуть прийти в зал Берсі і здати перший тест на коронавірус, їм також вручать два конверти з двома тестами – на день концерту і через тиждень.

Подібні концерти-експерименти раніше проводилися і в інших країнах.

Так, у березні на концерті в Барселоні в Палаці Сан-Жорді виступила популярна іспанська група Love of Lesbian. За підсумками дослідження, група іспанських лікарів не виявила масових випадків інфікування.

Група Indochine сформувалася в 1981 році. Вона вважається французькою групою, яка продала найбільше альбомів. Крім того, Indochine відома масштабними концертами, проведеними на стадіонах і у найбільших французьких концертних залах, пише interfax.com.ua.

Відправ другу:
Залишіть коментар