У Невицькому з’явився квітник з 10 тисяч тюльпанів

На Закарпатті з’явилась нова туристична родзинка.
 
Тюльпановий квітник висадили в селі Невицьке. Прoект вдалoся реалізувати в рамках кoнкурсу «Неймoвірні села України 2018», в якoму Невицьке oтрималo в пoдарунoк від Пoсoльства Кoрoлівства Нідерланди в Україні клумбу з тюльпанів – 10 тисяч цибулин. Розквітати тюльпани почали минулого тижня і вже встигли стати однією з популярних фотолокацій краю.

На цьому квітнику вже з самого ранку можна побачити охочих сфотографуватись. Найпопулярнішою фотозоною краю це місце стало буквально за кілька днів, відколи тут розпустились перші тюльпани. Розквітати тюльпани почали ще минулого тижня, а зараз якраз пік їх цвітіння.

Тюльпани тут посадили ще в жовтні 2018-го. Робили це усією громадою. Створити такий квітник вдалось завдяки виграному проекту. 10 тисяч цибулин тюльпанів Невицьке отримало за третє місце у всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України».

Клумба у Невицькому – це фактично копія флористичного парку Кекенхоф у Нідерландах. Місцеві вирішили доповнити квітник особливими родзинками.

Поруч з млином є ще кілька фотолокацій, які вже облюбували відвідувачі квітника.

Цей квітник знаходиться під постійним відеонагладом, а штраф за одну зірвану квітку складає майже півтори тисячі гривень. Та жоден тюльпан тут ще ніхто не зірвав. Люди лише тішаться такій красі. Після того, як тюльпани відцвітуть, це місце порожнім не залишиться. Тут посадять нові квіти. Ну а ідей, як приваблювати у село туристів у місцевих вже вистачає.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Відправ другу:
Залишіть коментар