У навчальних закладах Закарпаття встановлюють Wi-Fi за проєктом Мінцифри та МОН

Сьогодні заступник голови ОВА Олександр Пацкан відвідав одну зі шкіл Закарпаття, котра долучилася до національного проєкту «Wi-Fi в укриттях». Йдеться про Ужгородську школу №7, де вже встановили відповідне обладнання.

«Дуже важливо, щоб діти мали можливість здобувати знання в безпечних умовах, а заняття продовжувалися навіть під час повітряних тривог. Особливо це актуально для шкіл, адже в більшості з них розпочалося очне навчання. Завдяки ініціативі учасникам освітнього процесу вдасться залишатися на зв’язку за будь-яких умов», – наголосив Олександр Пацкан.

За його словами, дитячі садки і школи області продовжують подавати заявки на участь у проєкті Мінцифри та МОН. Зараз до «Wi-Fi в укриттях» долучилися близько 150 закладів освіти Закарпаття.

«Поступово роутери, модеми та інше оснащення надходять в освітні осередки, а провайдери встановлюють його в максимально короткі терміни», – резюмував заступник голови ОВА й закликав представників соціально відповідальних компаній підтримувати ініціативу та долучатися до забезпечення шкіл та садків безперебійним доступом до мережі.

Закарпатська ОВА

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар