У найвисокогірнішому селі Закарпаття відкрито поліцейську станцію (ВІДЕО)

Вчора, 12 жовтня, за участі очільника поліції Закарпаття полковника Ярослава Колесника, у селі Луги на Рахівщині відбулося відкриття нової поліцейської станції, повідомляють на сайті Національної поліції.

Населений пункт знаходиться у одному з найвіддаленіших куточків Закарпаття, під самою Говерлою. І до цього часу, щоб звернутися до найближчого відділку поліції, місцеві мешканці витрачали близько години часу в дорозі.

Саме тому робота поліцейських офіцерів громади, за допомогою яких відтепер можна звернутися на місці та в будь-який момент, не просто важлива, а й необхідна.

Дбати про безпеку мешканців усієї Богданської територіальної громади, де проживає понад 12 тисяч населення, будуть поліцейські офіцери громади Василь Кокіш та Микола Ямніцький.

Забезпечені транспортом та працюючи в сучасному облаштованому приміщенні, поліцейські тісно співпрацюватимуть з населенням не лише реагуючи на звернення, але й здійснюючи профілактичну роботу.

«Поліцейський офіцер громади – це той працівник поліції, який не лише несе службу, а й живе на території обслуговування. Ми вже є частиною громади. І головне наше завдання – бути поруч, контактувати з людьми, вивчати проблеми громади та бути готовими прийти на допомогу в цілодобовому режимі», – наголошує поліцейський Василь Кокіш.

Нагадаємо, в рамках активного запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Закарпатті успішно виконують свої обов’язки 19 офіцерів, обслуговуючи при цьому 11 територіальних громад.

Відправ другу:
Залишіть коментар