У мукачівському дитсадку отруїлись діти: розслідування журналістів (ВІДЕО)


Із власних джерел журналістам «М-студіо» стало відомо, що днями в Мукачівському дитячому садочку НВК «Дошкільний навчальний заклад – Загальноосвітня школа І ступеню-гімназія» отруїлися діти.

Йдеться про виявленя у вихованців гострого кишкового інфекційного захворювання – сальмонельозу. Швидше за все, діти отруїлися молодчними продуктами. Інформацію підтвердили в обласній дитячій лікарні.

Із власних джерел стало відомо і те, що постачальником продуктів до НВК є підприємство, близьке до начальника Муніципальної поліції Мукачева Вячеслава Романа. Сам він заперечує причетність до інциденту. Варто додати, що отруєння сталося ще кілька тижнів тому, це підтвердила мати вихованця дитсадка Марка, в якого після обіду чи сніданку почалася рвота.

Завідувачка дошкільного закладу цю інформацію заперечує, за її словами, ніхто не отруївся, всі діти здорові. Так само все заперечує і начальниця управління освіти Мукачева Катерина Кришінець-Андялошій. Вона каже, що молочні продукти у всі заклади постачають централізовано, і отруєння в такому випадку сталося би не в одному садку, а в цьому випадку, ймовірно, йдеться про ротавірусну інфекцію.

Редакція ТРК «М-Студіо» звернулася до міського голови Мукачева Андрія Балоги і начальника управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерини Кришінець-Андялошій з інформаційним запитом, у якому просимо надати інформацію щодо цін і постачальників продуктів у дитсадки міста. Згідно із законодавством про доступ до публічної інформації, у передбачені законодавством терміни просимо надати перелік підприємств, які постачають продукти харчування до ДНЗ м. Мукачева, згідно укладених угод, вказати власників підприємств; надати інформацію, за якими цінами постачають до ДНЗ м. Мукачева м’ясні, молочні продукти, фрукти та овочі; надати інформацію щодо контролю за якістю продуктів, що постачаються до ДНЗ м. Мукачева.

Якщо все в цих справах відкрито і прозоро, то ми сподіваємось на швидку відповідь, адже вважаємо, що громадяни мають право знати, хто і на які суми постачає харчові продукти для вихованців ДНЗ.

Відправ другу:
Залишіть коментар