У МОЗ назвали регіони, які ще не готові до запуску громадського транспорту


Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що наразі до переходу на другий етап послаблення карантину не готові вісім регіонів країни.

Про це він сказав, відповідаючи на питання, у яких регіонах ситуація з поширенням коронавірусної інфекції не дозволяє повноцінно відновити там роботу громадського транспорту.

Раніше на нараді з президентом Володимиром Зеленським, міністр заявляв, що таких регіонів нині вісім.

“Дійсно сьогодні (20 травня – ред) той документ, який ми представляємо, він буде передбачати адаптивний карантин”, – сказав Степанов, зазначивши, що він передбачатиме певні критерії, які необхідні мати регіонам для пом’якшення карантину.

Очіник МОЗ уточнив, що ці показники будуть визначатися станом на 21 травня, щоб вирішити, чи будуть з 22 травня послаблювати карантин у тій чи іншій області.

“Станом на 18 травня це в основному були західні регіони нашої країни: Чернівецька, Волинська, Рівненська та інші. Але рішення буде прийматися безпосередньо перед переходом у другий етап”, – сказав Степанов.

18 травня під час наради з президентом керівник МОЗ наголосив, що наразі ситуація у восьми регіонах не відповідає критеріям, які дозволили б запускати там громадський транспорт. Зокрема, проводиться мало тестувань.

При цьому він додав, що ситуацію нібито можна виправити впродовж тижня.

Станом на ранок 20 травня в Україні офіційно зареєстрували 19230 випадків коронавірусної інфекції COVID-19, з них 354- за останню добу.

За словами Степанова, найбільше нових випадків захворюваності за добу було зафіксовано у Чернівецькій і Волинській областях та у Києві.

Всього ж найбільше випадків COVID-19 зареєстрували у Чернівецькій області — 2796, Київській — 1261, Івано-Франківській — 1246, Рівненській — 1217, Тернопільській — 1089, Львівській — 1136 та у Києві — 2410.

Відправ другу:
Залишіть коментар