У Міжгір'ї орендують 5 шкільних автобусів у підприємця, у якого за документами їх немає

Фото ілюстративне

У Міжгірській громаді на Закарпатті орендують 5 шкільних автобусів у підприємця, у якого за документами їх немає. Про це повідомляють на сайті медіапроєкту журналістських розслідувань “Наші гроші”.

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури виконкому Міжгірської селищної ради Закарпатської області за результатами аукціону 7 вересня витратить 731,5 тис грн на оренду п’яти автобусів без водія на 3,5 місяців, які до 31 грудня 2022 року підвозитимуть школярів до чотирьох шкіл у селах Голятин, Торунь, Майдан та Репинне.

Повідомлення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів опубліковано у «Прозорро» 8 вересня.

Переможцем тендеру став ФОП Віталій Іванина, який зареєструвався за тиждень до проведення тендеру – 30 серпня 2022 року, з основним КВЕДом 77.12 «Надання в оренду вантажних автомобілів».

Для участі у тендері переможець подав довідку, що буде надавати послуги п’ятьма автобусами марки БАЗ А079.14, проте інформація, що підтверджує у нього наявність транспорту – відсутня.

Згідно даних з відкритих джерел, автотранспорту у Віталія Іванина немає. Раніше новостворений ФОП працював у комунальному підприємстві Міжгірської селищної ради «Ринок», яке у 2019 році перейменували на КП «Чисте Міжгір’я».

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар