У мережу потрапило відео, де маленька Єлизавета ІІ "зігує" (ВІДЕО)

Єлизавета іі
В інтернет виклали запис 1933-го року, на якому вся королівська сім’я, в тому числі 7-річна Єлизавета ІІ, начебто показують нацистський жест.


Ролик оприлюднило видання The Sun, яке переконує, що оригінал відеозапису перебуває на своєму місці. Газета відмовилася розкрити джерело. За словами журналістів, кілька років тому з відео нього було зроблено кілька копій, і одну з них на законних підставах передали The Sun.

На відео майбутня королева Єлизавета ІІ, приблизно у 7-річному віці, зображена біля сімейного будинку разом з мамою Єлизаветою Ангелою Маргарет Боуз-Лайон, герцогинею Йоркською, молодшою сестрою Маргарет та дядьком принцом Уельським Едуардом, майбутнім королем Едуардом VIII.

Маленька Єлизавета ІІ дивиться в камеру, піднімає праву руку, так само, як її мама, і махає оператору, те саме робить і дядько майбутньої королеви. Користувачі соцмереж потрактували ці жести як вітання, притаманне Третьому рейху.

Військовий історик Джеймс Холланд сказав виданню The Sun, що члени королівської родини просто жартували. Букінгемський палац наразі почав розслідування за фактом потрапляння в ЗМІ відеозапису.

The Telegraph повідомляє, що у випадку, якщо поліцейським вдасться знайти свідчення того, що відеозапис був украдений з королівського архіву, це загрожує судовим позовом, оскільки ті, хто отримував доступ до сімейних архівів підписували договір про нерозголошення.

Відправ другу:
Залишіть коментар