У мережі оприлюднили зізнання мукачівських ромів, які можуть поставити під загрозу перемогу Балоги (ВІДЕО)

Ще 21 липня українці голосували за нових народних депутатів.

І хоч з того дня пройшло вже кілька тижнів, пристрасті навколо виборів не вщухають досі. Зокрема, на окузі №69 з центром у Мукачеві.

Нагадаємо, тут запекла боротьба точилася між Едгаром Токарем від “Слуги народу” та Віктором Балогою від “Єдиного центру”. Останній здобув перемогу, випередивши свого конкурента на кілька сотень голосів. Це викликало обурення і підозри у частини виборців.

А сам Едгар Токар звинуватив Віктора Балогу у нечесній перемозі. Зокрема, йшлося про підкуп виборців у ромському поселенні та в Мукачівській ЦРЛ.

Автивіст Олександр Пересоляк оприлюднив кілька відео, які можуть поставити під загрозу перемогу лідера “Єдиного центру”. У цих відео роми зізнаються, що їм казали, за кого потрібно голосувати – за Балогу. Але грошей за це не дали.

“Бирів прийшов і казав, за кого треба голосувати. Ми читати не знаємо, лиш казали, де треба поставити галочку. Но не платили. І 10 копійок не дали”, – розповідають місцеві роми. Більше – у відео PMG.ua.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Фальсифікація завидівським “олігархом” вже роками робиться,поставлений конвеєр за допомогою своїх прихвостів, а це в першу чергу директори шкіл,так звані “активісти” і цигани.Приїзжайте в с.Ракошино і с. Великі Лучки 100 % вибори сфальсифіковані!!!