У маленького закарпатця, якому мали провести операцію в Ужгороді, виявили гепатит В: родині потрібна допомога

Сьогодні в маленького Ванічки мала відбутись операція в Ужгороді, але її скасували, через виявлений у хлопчика Гепатит В. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила мама хлопчика Іванна Явицька:

“Доброго дня друзі, як вам відомо сьогодні у нас мала бути операція!

На превеликий жаль у Ванічки виявили вірусний Гепатит В, це є дуже погано в нашому випадку, і Великий ризик для хірургічного втручання,

Два дні ми вже проходимо різні обстеження, багато Аналізів, в приватних клініках Ужгорода Ванічка сильно змучений, та весь в синяках від проколів, набряклі ручки. Господи дай Боже нам сил , а головне нашому Ванічкові , витримати ці нестерпні муки”, – пише стурбована жінка.

Сьогодні хлопчику почали лікування, та продовжуються обстеження, і якщо через 2 дні, коли прийдуть результати аналізи, підтвердиться, що гепатит у Ванічки вже давно і не прогресу, та якщо скаже лікар інфекціоніст, що немає ризику для операції, то хлопчику якнайшвидше її зроблять.

Якщо ні, то потрібно буде три тижні лікуватись і повторно здавати аналізи та вирішувати що робити далі.

Хлопчик буде оперуватись в Ужгороді , в приватній клініці Діамед , Лікар, Чомоляк Юрій Юрійович

Сім’я просить підтримати їх,так як суми дуже великі , і це тільки обстеження! А на саму операцію потрібно більше як 100.000 тисяч гривень.

Допогти родині можна за реквізитами:

4149629386212609
ПриватБанк ( Явицька Іванна )

Відправ другу:
Залишіть коментар