У м.Ужгород була згвалтована 13-тирічна школярка підлітками вік яких 15 років

Зґвалтування
Про це в мережі Фейсбук пише Інна Конар:

Діти і підлітки проявляють подеколи надзвичайну жорстокість. Ще 11 лютого 2016р серед білого дня у проміжок часу з 14:30 год до 17:00г на старому кладовищі, що знаходиться неподалік 16-типоверхівки у м.Ужгород була згвалтована 13-тирічна школярка хлопчиками вік яких 15 років.

Усе що робили із дівчинкою підлітки фільмували на телефон. Дівчинка зізналась мамі про факт насильства над нею майже через місяць. Школярка відмовлялась ходити в навчальний заклад. Виявилось, що малолітні насильники шантажували дівча, принижували її, знущались та розповсюджували по школі серед інших хлопців пікантні фото. Погрожували викласти знімки в соцмережі.

Саме таким чином через інших учнів школи фотографії потрапили у руки батьків та правоохоронних органів. Є ще відеодокази із камер, надані офісами, що розташовані у 16-тіповерхівці. На кольорових записах з камер видно, як підлітки тягнуть у сторону кладовища дівча, що пручається. Що цікаво, поряд проходять люди (дідусь, якісь чоловіки, жінки) і жоден з них не втрутився на захист школярки.
Sorry, there are no polls available at the moment.
Насильники із благополучних та забезпечених сімей. У школі вони вели себе зухвало. Відбирали в менших дітей телефони, кишенькові кошти, частенько були задіяні у бійках. Один із хлопчаків рік тому зустрічався із цією дівчинкою. Видно із відеодоказів, як саме він стусає колишню подругу та грубо виштовхує її за 16-типоверхівку.

Тепер батьки малолітніх злочинців задіюють усі зв’язки аби врятувати своїх чад від відповідальності. Навчені насильники в один голос твердять, що школярка добровільно пішла із ними на кладовище та віддавалася усім гуртом. Міліція вважає що доказів достатньо, однак є проблемою певною те, що дівча не одразу розповіло мамі про свою біду. Правоохоронці. невпевнені чи понесуть кару злочинці, адже чимало чого залежить від наших “непідкупних та некорумпованих” суддів. Було б добре, якби представники ЗМІ та активісти взяли розслідування цього злочину під контроль, – зазначає Інна Конар.

Відправ другу:
Залишіть коментар