У Києві протестувальники штурмували Верховну Раду

У центрі Києва мітингувальники, які виступають проти карантину вихідного дня, намагаються штурмувати будівлю Верховної Ради.

Тим часом поліція стримує мітингувальників, тож між сторонами зав’язалась штовханина, пише ТСН.

Як повідомив кореспондент ТСН Ігор Бондаренко, мітингувальники вирішили прорватися у середину парламенту. Спроба була невдалою, але почалась вона через те, що протестувальники не дочекалися позитивних рішень від парламентарів, тому почався штурм.

Паралізований центр Києва: від ранку в урядовому кварталі мітингують підприємці. Вони вимагають залишити спрощену систему оподаткування для ФОПів та право працювати без касових апаратів. Протестувальники кажуть, нині вони й так під чималим тиском через пандемію. А запроваджений урядом карантин вихідного дня може їх узагалі знищити, бо саме на вихідні припадає левова частка прибутків дрібних підприємців. У Кабміні карантинні заходи вважають і необхідними, і ефективними. За даними РНБО, активність людей на минулих вихідних знизилась на третину. Що під стінами парламенту відбувається зараз – дивіться у прямому включенні.  

Правоохоронці відтісняють протестувальників від огорожі, аби розчистити прохід до будівлі.

Зазначимо, підприємці обурені рішеннями, що ухвалюють органи центральної влади України. Вони вимагають залишити спрощену систему оподаткування для ФОПів та право працювати без касових апаратів.

Протестувальники кажуть, нині вони й так під чималим тиском через пандемію. А запроваджений урядом карантин вихідного дня може їх узагалі знищити, бо саме на вихідні припадає левова частка прибутків дрібних підприємців. У Кабміні карантинні заходи вважають і необхідними, і ефективними. За даними РНБО, активність людей на минулих вихідних знизилась на третину.

Відправ другу:
Залишіть коментар