У Карпатах з'являться чотири нові туристичні маршрути


У Карпатському національному природному парку для туристів готують нові маршрути, які введуть після карантину. Про це розповіли у виданні “Укрінформ”, посилаючись на слова начальника відділення рекреації Карпатського НПП Миколи Панчука.

Перший маршрут вже затверджено з вченими. Він веде до гори Піп Іван і його довжина становить близько 10 км.

“Цей маршрут вважається важким (до гори Піп Іван), тому що він досить довгий. Також він є пізнавальним, тому що відкриває чудовий вид на Чорногірський хребет.” – додав Панчук.

Другий маршрут також має довжину 10 км. Він починається біля залізничної станції, що знаходиться в селі Яблуниця. За словами Панчука, цей маршрут відкриває відмінні види на Закарпатті і є одночасно складним, а також зручним для туристів.

Третій маршрут “Ворохта – полонина Барсучина”. На цьому маршруті туристи зможуть ознайомитися з процесом виготовлення овечого сиру та покататися на конях.

Четвертий маршрут починається в Микуличині і по ньому можна дійти до Ліснови.

“Ліснови – це наше показове господарство, де випасають близько 50 овець, що виробляють сир і туристи можуть спостерігати за процесом його створення”, – сказав Панчук.

За словами Панчука, маршрути планують відкрити на початку літа, проте через карантин цей процес може затягнутися, оскільки їх потрібно позначити та забезпечити на їх території прибирання.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.