У горах Закарпаття затримали двох правопорушників (ФОТО)

Впродовж останньої доби військовослужбовці Чопського загону затримали двох чоловіків, які намагалися незаконним шляхом перетнути державний кордон України.

Одного з них затримали по обіді на кордоні з Польщею. Під час патрулювання ділянки рубежу у районі села Стужиця Ужгородського району прикордонний наряд помітив невідомого, який прямував в бік держрубежу.

Правопорушника, який задля маскування вбрався у камуфльований одяг, затримали за півтора кілометри від кордону. Він виявився місцевим жителем та стверджував, начебто пішов по гриби. Звісно, жодних кошиків чи пакетів для зібраних грибів при собі чоловік не мав.

Іншого порушника кордону затримали поблизу населеного пункту Великий Березний. Надвечір дільничному інспекторові прикордонної служби надійшла інформація від місцевого жителя про те, що останній помітив підозрілу особу на залізничній станції. Незнайомець прямував в бік кордону.

На пошуки ймовірного правопорушника одразу вислали групу реагування. Чоловіка затримали поблизу кордону зі Словаччиною. Він не мав при собі жодних документів і сказав, що виїхав з міста Ірпінь у зв’язку з обстрілами. Під час проведення перевірочних заходів затриманий зізнався, що насправді є громадянином російської федерації і певний час проживав на Закарпатті. Зі слів іноземця, він втратив свій паспорт, тому вирішив горами пробиратися у країни Євросоюзу в пошуках кращих умов життя.

Наразі встановлюють обставини обох правопорушень. Після цього українця та іноземця буде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: