У горах Закарпаття рятували заблукалого ухилянта

Майже цілу ніч прикордонники Чопського загону спільно з колегами з ДСНС та Національної поліції розшукували чоловіка, який намагався самотужки пробратися горами з України до Словаччини.

Вночі військовослужбовцям надійшла інформація від колег з Нацполіції про те, що у прикордонні, в районі гори Плішка, заблукала невідома особа. Чоловік, який назвався жителем Житомирської області, просив про допомогу, оскільки втратив орієнтування.

До пошуків залучили прикордонні наряди прилеглих підрозділів та розшукових собак. Над ранок правоохоронцям спільно зі співробітниками ДСНС вдалося розшукати заблукалого «туриста» за декілька кілометрів від держрубежу.

У ході опитування 22-річний чоловік зізнався, насправді він родом зі Запоріжжя та мав намір незаконним шляхом дістатися Чехії з метою уникнення мобілізації. Оскільки перед тим йому прикордонниками декілька разів було відмовлено у пропуску через кордон, він вирішив схитрувати, однак переоцінив власні сили та вміння з орієнтування.

Наразі заблукалий почувається добре, загрози його життю чи здоров’ю немає

Затриманого помістили у пункт тимчасового тримання. Його буде притягнуто до відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону. Окрім того, у діях чоловіка вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ст.336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією».

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: