У гаражі в Берегові знайшли "ліві" цигарки та горілку

4970 пачок цигарок марки «Фест-7» без акцизних марок та 216 пляшок горілки «Пшенична» з акцизними марками берегівські правоохоронці вилучили з гаражного приміщення 34-річної берегівчанки. Товар жінка зберігала з метою продажу.
qw
Вчора співробітники Берегівського райвідділу міліції спільно з оперативниками міжрайонного відділу обласного управління з протидії злочинам у сфері економіки  виявили та вилучили з гаража 34-річної мешканки міста Берегово 4970 пачок цигарок марки «Фест-7» без акцизних марок та 216 пляшок горілки «Пшенична» з акцизними марками.
Як з’ясували правоохоронці, берегівчанка займалася роздрібною торгівлею  цигарками та горілкою, не маючи на це відповідного дозволу.
Слідчим Берегівського РВ УМВС відомості про даний факт внесено  до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.199 Кримінального кодексу України  (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї). Дане правопорушення караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Вилучені цигарки та горілка  направлені на проведення експертизи, джерело їх походження з’ясовується. Триває слідство.
Джерело: Берегівський РВ УМВС
Відправ другу:
Залишіть коментар