У Facebook назвали офіційну причину масштабного збою

Причиною масштабного збою в роботі соціальної мережі Facebook, який стався у понеділок, 4 жовтня, і тривав близько семи годин, стало невдале внесення змін до конфігурації.

Про це повідомляється на сайті компанії, інформує ТСН.

“Наші інженери з’ясували, що зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між нашими центрами обробки даних, викликали проблеми, які перервали цей зв’язок”, – йдеться у повідомленні.

Представники соціальної мережі зазначили, що “це порушення мережевого трафіку спровокувало каскадний вплив на способи зв’язку наших центрів обробки даних, в результаті чого наші послуги були зупинені”.

“Основна причина цього збою також вплинула на багато внутрішніх інструментів і систем, які ми використовуємо в повсякденній роботі, що ускладнило наші спроби швидко діагностувати і вирішити проблему”, – пояснили представники корпорації.

Також у компанії запевняють, що внаслідок збою дані користувачів не постраждали. “Наші сервіси знову підключені до мережі, і ми активно працюємо над тим, щоб повністю повернути їх в нормальний режим роботи”, – вказали розробники.

У Facebook також попросили вибачення в усіх постраждалих користувачів та компаній: “Ми розуміємо, який вплив на життя людей надають подібні перебої в роботі, і усвідомлюємо свою відповідальність за інформування людей про збої в роботі наших послуг”.

Відправ другу:
Залишіть коментар