У Facebook, Instagram і WhatsApp трапився серйозний збій: що відомо

У Facebook Instagram, Tiktok та WhatsApp стався серйозний збій. Всі веб-продукти одночасно перестали працювати. Деякі користувач повідомляють також про збої в роботі YouTube.

Про це свідчать дані порталу Downdetector, передає Апостроф.

Збій стався приблизно о 18:30 за київським часом. Соціальні мережі Facebook, Instagram, а також месенджер WhatsApp одночасно “впали”, що видно за графіками Downdetector:

Журналіст Independent Брайан Кребс заявив, що записи DNS, які повідомляють системам, як знайти Facebook.com або Instagram.com, були видалені сьогодні вранці з таблиць глобальної маршрутизації.

Компанія Facebook опублікувала звернення у Twitter: “Нам відомо, що у деяких людей виникають проблеми з доступом до наших додатків і продуктів. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше повернути все до норми, і приносимо вибачення за будь-які незручності”.

Також виникли проблеми у Twitter, Google і Amazon. Через падіння інших соціальних мереж користувачі перейшли в Telegram, його сервери поки витримують навантаження. Однак деякі користувачі не можуть залишати коментарі під постами і робити дзвінки.

Користувачі по всьому світу скаржаться на збій. Деякі з них навіть встигли відбутися жартами з цього приводу в соціальній мережі Twitter:

“Користувачі Твітера спостерігають за збоєм”, – йдеться в публікації.

Причини збою поки невідомі.

Відправ другу:
Залишіть коментар