У День Незалежності в пологовому будинку Ужгорода новонародженим роздали вишиванки

В Ужгородському пологовому 26 серпня передали 11 вишиваних сорочок для дітей, які народилися 24 серпня. Зробили це напередодні виписки, — каже директор медзакладу Олег Онопко.

Лікарі пологового будинку Ужгорода безкоштовно передали вишиванки дівчаткам і хлопчикам, які народилися в День Незалежності.

Цього разу, як і торік, вишиванки пологовому будинку передали майстрині студії «Косиця». Заклад отримав 30 сорочок, — каже директор Олег Онопко. Кожна з них має індивідуальний орнамент.

“Ми їх даруємо лялькам, які народилися на День Незалежності. 24 серпня народилися 3 хлопчики та 8 дівчат. Це дуже приємна ініціатива студії “Косиця”. Ці вишиванки мами сприймають як оберіг, вони їх бережуть на щастя, на здоров’я своїх малят”, — сказав лікар

Одна з вишивальниць студії закарпатської традиційної вишивки “Косиця”, Вікторія Співак розповіла Суспільному: 10 сорочечок вишили для хлопчиків, 10 — для дівчаток, та ще 10 універсальних. “Ми не могли передбачити, скільки народиться хлопчиків і скільки дівчаток, тому вирішили зробити так”, — пояснила вишивальниця.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар