У Берегові планують збудувати скейт-парк


Нещодавно Берегівською міською радою виносилося на обговорення питання щодо місця встановлення в майбутньому скейт-майданчика в місті. Відтак, із всіх запропонованих варіантів, громадськістю найбільше було підтримано пропозицію – парк «Оазис» (вул. Стефаника).

“З огляду на те, що ця територія закріплена за українською гімназією, сьогодні провів зустріч з Володимиром Кенийзом (директором цього навчального закладу), під час якої погодили спільне використання цієї місцевості. Разом з тим, однією з компаній (Dream Park, м.Кривий Ріг) було запропоновано кілька варіантів щодо конструкцій самих скейт-парків. Відтак, із всіх наданих пропозицій був вибраний універсальний майданчик, який дозволяє спортсменам кататися на велосипеді, скейтборді, роликах та самокаті. Окрім того, він розрахований як для початківця, так і для фахівця своєї справи. Вартість цього скейт-майданчику (без облаштування основи) становить – 720 тис.грн. При наявності відповідних коштів буде оголошено конкурс на виконання робіт”, – зазначає Золтан Бабяк, міський голова Берегова.

Виходячи з вищенаведеного, головним спеціалістом відділу містобудування та архітектури Петром Поп був підготовлений перший проект візуалізації скверу, на якому буде розміщено скейт-майданчик та облаштовано зону відпочинку.

Наразі, Берегівська міська рада готує проектно-кошторисну документацію всього скверу та шукає спонсорів, які зможуть виділити кошти на спорудження скейт-парку.

Відправ другу:
Залишіть коментар