У берегівському притулку для собак облаштували 20 вольєрів

Як інформує міський голова Золтан Бабяк, який особисто сьогодні побував на об’єкті, роботи з облаштування притулку тривають.
Разом із заступником міського голови Михайлом Ляшком здійснили робочий виїзд до собачого притулку, який знаходиться на вулиці Достоєвського. Безпосередньо на місці нас зустрів Дюла Орос, член громадського об’єдання “Берегівське товариство захисту тварин”. Це формування було створено з ініціативи міськради і саме воно взялося будувати собачий притулок. Відрадно, що вирішення земельних питань вже на стадії завершення. Зазначу, міська рада активно працює над тим, аби чимскоріше реалізувати цей вкрай важлививй для міста проект. Також додам, що вже фактично існує платформа для нормального функціонування притулку, облаштовані 20 вольєрів, – розповів мер.
Варто зауважити, що проблема безпритульних тварин на Закарпатті активно обговорюється вже останні 5 років, зокрема і в Береові, де було заявлено про намір звести притулок, як і у випадку з Ужгородом та Мукачевом. Поки відстає саме обласний центр, адже у Мукачеві притулок вже функціонує давно.

Відправ другу: