У Берегівській школі фасад прикрасили державним гербом України (ВІДЕО)


Меморіальний знак – Малий державний Герб України у ЗОШ з поглибленим вивченням англійської мови №5 ім. Т.Г. Шевченка урочисто відкрили в Берегові.

Тризуб вперше у Закарпатті прикрасив фасад школи. Місто та заклад обрали не випадково, адже Берегово – прикордонне містечко, де 70 % населення – угорці. Долучилися до встановлення знаку оперативне командування «Захід», СБУ та лісівники Берегівського лісгоспу.

Малий державний Герб України вперше у Закарпатті встановили на фасаді школи. Меморіальний знак 2 вересня урочисто відкрили у ЗОШ №5 ім. Т.Г. Шевченка у Берегові. Локацію обрали невипадково, адже Берегово – прикордонне мультинаціональне містечко, де 70% населення – угорці.

Встановлення меморіального знаку саме у формі тризубу – спільна ініціатива оперативного командування «Захід», СБУ у Закарпатській області та Рівненської обласної державної ветеранської громадської організації «Побратими». Долучився до патріотичної акції колектив Берегівського лісгоспу.

Почесний гість заходу – Ігор Колб, який отримав звання народного героя України за виконання бойових завдань за лінією розмежування у рамках гуманітарного проекту генерального штабу евакуації «200». Саме він вручив матері загиблого героя за територіальну цілісність країни Володимира Бричака «Почесну відзнаку командувача військ оперативного командування «Захід».

З метою популяризації патріотизму серед молоді подібні меморіальні знаки встановлять і в інших містах Закарпаття, зокрема Чопі та Рахові.

Відправ другу:
Залишіть коментар