У Ахметова заявили, що жодних справ за фінансування тероризму немає

Рінат Ахметов був допитаний як свідок у Генпрокуратурі 22 січня 2015, після чого від представників СБУ та ГПУ звучали офіційні коментарі, що їм не відомі факти причетності Ахметова до протиправної діяльності.
Ахметов
Про це заявили в прес-службі Ахметова, коментуючи заяву нардепа Єгора Фірсова про те, що проти Ахметова в ГПУ порушено кримінальну справу за фактом фінансування їм тероризму і сепаратизму.

“Інформація, озвучена Фірсовим, не відповідає дійсності. Це дезінформація суспільства і наклеп, такі дії вважаємо провокаційними і неприпустимими”, – наголошується в повідомленні.
Як відомо, раніше група народних депутатів заявила, що вимагає від генпрокурора Віктора Шокіна розібратися з роллю Ріната Ахметова і його структур в організації мітингів у Києві.

Депутат від БПП Мустафа Найєм заявив, що страйк шахтарів і їхні вимоги замінити міністра енергетики – це частина плану “Крепость” щодо захисту інтересів компаній Ріната Ахметова на енергоринку, який складено у ДТЕК.
За його даними, Ахметов висуває більш високу ціну державі за вугілля й намагається зберегти своє монопольне положення в сфері енергетики, шантажуючи державу за допомогою шахтарських протестів.

Найєм спрямував до Генпрокуратури, СБУ й МВС запити з проханням перевірити причетність менеджменту компанії ДТЕК до організації й фінансуванню протестів шахтарів, втручання в діяльність органів держвлади, спроб впливати на чиновників для захисту комерційних інтересів Ахметова.
У свою чергу ДТЕК заявляє, що їй не відоме джерело походження документа, опублікованого депутатом Мустафою Найємом.
Українська правда

Відправ другу:
Залишіть коментар