У 10 разів зросла кількість залізничних вантажних перевезень Чоп-Загонь

Минулого року відбулося майже десятикратне збільшення кількості вантажних контейнерних поїздів з Китаю, які прибували до Угорщини через перевалочну станцію Загонь, у порівнянні з 2019 роком.

Вантажний оператор Угорщина (RCO-HU) зафіксував різке зростання залізничних перевезень з Далекого Сходу з серпня 2020 року. Про це повідомив Імре Ковач, голова правління Rail Cargo Hungaria.

Щомісяця з Китаю до кордону ЄС в Угорщині через Україну прибувало по шість-вісім поїздів, які перевозили в середньому 45-50 контейнерів.

Порівняно з першою половиною 2020 року кількість вантажних контейнерів, що перевозяться залізничним транспортом між Китаєм та Європою, зросла на 41,7 відсотка.
Наразі на польсько-білоруському кордоні вже не можуть впоратися з прийомом близько двохсот китайських контейнерних поїздів щомісяця. Тому, у перспективних планах – будівництво найбільшого в Європі залізничного контейнерного терміналу, за 25 км від прикордонного міста Чоп. Пробну експлуатацію об’єкту угорці планують запустити у січні 2022 році.

Це, як очікується, вирішить вирішить питання щодо подальшого збільшення обсягу перевезень.

До того ж китайські інвестори зацікавлені збудувати подібний термінал та технопарк і на Закарпатті, в місті Чоп. Наразі це лише перспективні плани, про які нещодавно йшлося на зустрічі між представниками Чопської міської ради та делегації з Китаю, пише mukachevo.net.

Відправ другу:
Залишіть коментар