Турнікет в Закарпатській ОДА обійшовся області у 172 тисячі гривень


Турнікети у будівлі Закарпатської обласної ради та Закарпатської облдержадміністрації, які встановили у рамках введеного пропускного режиму, обійшлися обласному бюджету у 172 тисячі гривень.

Турнікети встановили рішенням Закарпатської обласної ради та Закарпатської обласної державної адміністрації відповідно до спільного розпорядження «Про тимчасову організацію пропускного режиму». У документі йдеться, що метою встановлення турнікетів та введення тимчасових правил пропуску до приміщень адмінбудівлі є:

«забезпечення належної роботи та підтримання порядку, збереження матеріальних цінностей, недопущення безконтрольного проходу, проникнення в приміщення сторонніх осіб, проїзду транспортних засобів у внутрішній двір адмінбудівлі, несанкціонованого витоку інформації, викрадення документів та майна, забезпечення особистої безпеки працівників апарату обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади…».

Документ від 7 квітня 2020 року підписали голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс та тодішній в.о. голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко.

Щодо вартості турнікета «Сайту міста Ужгород» повідомила начальник КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради Юлія Малик.

Вказана комунальна установа є платником за встановлене обладнання, а це турнікет із нержавіючої шліфованої сталі, контролер із розпізнаванням обличчя, дверний доводчик та електромагнітний замок.

«Враховуючи, що закупівля турнікетів нами на початок року не планувалася і видатки були передбачені на інші потреби при формуванні бюджетного запиту на 2020 рік, то окремо було погоджено їх переспрямування з Наглядовою радою (комунальної установи – ред.)», – додала Юлія Малик.

Сайт міста Ужгород 0312

Відправ другу:
Залишіть коментар