Турнікет в будівлі Закарпатської ОДА встановили для розпізнавання працівників


Турнікет на вході до будівлі Закарпатської ОДА встановлюють за розпорядженням колишнього виконувача обов’язків голови ОДА Олексія Гетманенка та голови обласної ради Олександра Рівіса від 7 квітня.

Про це повідомила начальниця управління спільною власністю територіальних громад Закарпатської обласної ради Юлія Малик.

За її словами вартість турнікету — 172 тисячі гривень, гроші виділили з обласного бюджету. Зумовлено встановлення його було тим, що, за словами чиновниці, в будівлі щодня постійно перебуває близько 1200 людей і турнікет був представлений як «найбільш сучасна система, яка дозволяє проводити розпізнавання працівників, тобто тих, хто перебуває в будівлі на постійній снові. Або через сканування обличчя, відбитків пальців чи через картк”, — каже Юлія Малик

За словами Юлії Малик, відвідувачі, які заходитимуть через центральний вхід, повинні будуть показати посвідчення особи і повідомити, в який із відділів вони йдуть. Також в будівлю можна буде зайти через два інші входи.

«Праве крило займає відділ звернень громадян обласної державної адміністрації і можливо обласна державна адміністрація запровадить туди вільний прохід, без будь-якох ідентифікації. А ліве крило займає орендар, який здійснює діяльність у сфері громадського харчування, там розміщена їдальня і так само буде забезпечено вільний прохід. Кріім того, в тому крилі є окрема вбиральня, до якої також буде віьний доступ»

Відправ другу:
Залишіть коментар