Туристичний потенціал Закарпаття починається з хороших доріг: що планують зробити

Карпатське коло курортів стало темою окремої дискусійної панелі на Президентському форумі «Україна 30: Інфраструктура».

Наповнення маршрутів, зокрема у гірському регіоні України, культурними та історичним магнітами є результатом співпраці місцевої влади Закарпатська обласна державна адміністрація
та Укравтодор.

Спільний інфраструктурний проєкт Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської області «Мале Карпатське коло» має на меті залучити до внутрішнього туризму якомога більше українців та гостей сусідніх країн – Румунії, Угорщини, Словаччини, Польщі. Тому інфраструктура на контрольно-пропускних пунктах на кордоні з ЄС стає у 2021 пріоритетом.
Далі – наповнення туриста емоцією, і головно, позитивною. Тільки гірськолижні спуски перестають бути єдиним інтересом туриста, у 2021 на перший план виходить активний спосіб відпочинку, який доступний 80% туристичного потоку.

У Закарпатській області розташована Полонина Боржава – головна принада Малого Карпатського кола. До неї веде мальовнича Т-07-18 Нижні ворота – Воловець – Міжгір’я. На маршруті доступні гірські курорти у Пилипці, Ізках, Міжгір’ї та озеро Синевир.

У 2021 році Служба автомобільних доріг у Закарпатській області завершить відновлення маршруту Н-13 Львів – Самбір – Ужгород, який прокладений мальовничим Ужоцьким перевалом. А відновлена Р-21 від Долини до Хуста відкриває красу іншої частини Карпат – Торунського перевалу.

Результатом дискусії на Президентському форумі «Україна 30: Інфраструктура» стало підписання Меморандуму про співробітництво в розвитку інфраструктури Карпат підписали Укравтодор, Державне агентство розвитку туризму України
і представники інвесторів курортів «Боржава» (Закарпатська область) та «Славське» (Львівська область).

Відправ другу:
Залишіть коментар