Троє порушників напідпитку "штурмували" кордони з Румунією, Угорщиною та Словаччиною

Минулої доби охоронці західних кордонів затримали трьох українців, що мали ознаки алкогольного сп’яніння і намагалися незаконно перейти кордон.

Спершу прикордонники Чернівецького загону за 50 метрів до держрубежу зупинили жителя населеного пункту «Селятин». Пізнього вечора чоловік згадав, що має якісь справи у Румунії і вирішив не відкладати їх на потім. Не злякали його ані гірська місцевість, ані значний сніговий покрив.

Іншого земляка, який поза пунктом пропуску рухався з Угорщини до України, за допомогою тепловізора виявили прикордонники Мукачівського загону. Охоронцям кордону чоловік пояснив, що відвідував матір, яка проживає в Угорщині, але після певних непорозумінь з нею вирішив негайно повернутися в Україну. Також навпростець.

Ще одного українця затримали прикордонники Чопського загону. Чоловіка зупинили за 200 метрів від державної межі зі Словаччиною після подолання ним інженерних споруд.

На всіх правопорушників складено адміністративно-процесуальні документи по притягненню до відповідальності за ч.1 ст. 204-1 КУпАП. Санкція даної статті передбачає штраф у розмірі від 3400 до 8500 гривень або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб. Рішення прийматиме суд.

Відправ другу:
Залишіть коментар