Троє людей заблукало вчора у горах Закарпаття

Впродовж 25 вересня гірські рятувальники отримали три повідомлення про загублення людей у гірській місцевості.

Першою у списку опинилася 27-річна харків’янка, яка заблукала під час проходження туристичним маршрутом в Карпатському біосферному заповіднику в районі с. Вільховатий Рахівського району. Через три години жінку було знайдено та супроводжено до місця її тимчасового проживання.

Вже о 22:20 чергове повідомлення надійшло з с. Боржавське, що на Берегівщині. Там під час збирання грибів у лісовому масиві втратив орієнтир та заблукав 56-річний чоловік. Рятувальники спільно з місцевими організували пошуки зниклої людини. І вже близько півночі стало відомо, що чоловік самостійно вийшов з лісового масиву та повернувся додому.

Ще одна людина заблукала у лісовому масиві біля с. Загаття Хустського району. Там під час збирання грибів втратила орієнтир 70-річна місцева жителька. Цілу ніч рятувальники спільно з поліцією та місцевим населенням обстежували лісові масиви. Пошукові роботи продовжувалися й сьогодні. Вже о 13:00 26 вересня до рятувальників зателефонували родичі й повідомили, що жінка самостійно вийшла до с. Арданово й допомоги не потребує.

ГУ ДСНС Закарпаття

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар