Трьох закарпатських контрабандистів відправили у військкомат

У Москаля кажуть, що порівняно з попереднім періодом, кількість спроб контрабанди на Закарпатті різко поменшала.
Військомат
За останні дві доби на Закарпатті затримали трьох місцевих мешканців, котрі намагалися переправити за кордон дев’ять ящиків сигарет, та відправили їх у військкомат. Про це повідомила прес-служба голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

“Сигарети вилучені, а затримані (чоловіки призовного віку), направлені у військкомат для мобілізації в Збройні сили України”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що 20 липня на в одному з вантажних вагонів поїзда, що провозив за кордон руду, виявлені шість ящиків сигарет. Зараз силовики встановлюють організаторів цієї контрабандної схеми.

Крім того, поблизу кордону зі Словаччиною виявлений дельтаплан, який при наближенні прикордонників злетів у бік Словаччини. Про незаконний повітряний перетин кордону повідомлені словацькі прикордонники.

“Порівняно з попереднім періодом кількість спроб контрабанди на Закарпатті різко поменшала. А працівники військкоматів не можуть знайти осіб, що проходять по базі даних силовиків, як контрабандисти (усього таких по області близько 2,5 тисяч чоловік), щоб вручити їм повістки. При тому, що шоста хвиля мобілізації на Закарпатті виконана всього на 10 відсотків”, – повідомили в Москаля.

Відправ другу:
Залишіть коментар