Три речі які спокушають чоловіків

Сучасні чоловіки рідко знають, чого хочуть. Відомі своїми інстинктами, вони не відразу розуміють, де їхнє щастя. Допомогти їм зрозуміти, що воно поруч – наше завдання.
Спокушають чоловіків

Запах
Породистий чоловік завжди реагує на запах. Взагалі твердження, що кохання – це хімія, має під собою підставу.

Чарівні феромони творять дива. Є навіть спеціальні парфуми зі спокусливими ароматами, від яких чоловіки готові падати до ніг і штабелями укладатися.

У кожної з нас є свій особливий запах (запах поту – не рахується). Дуже часто саме він відіграє головну роль у спокушанні. І як це не сумно, але виправити його ми не можемо. Ніс чоловіка влаштований так, що він може відчути його навіть крізь стійкий аромат найпахучіших парфумів.

Тому не варто забувати про особисту гігієну: запах із рота може відбити будь-яке, навіть найсильніше бажання.

Голос
Вважається, що низький голос збуджує чоловіків. Низький тон, модуляції та вібрації допоможуть спокусити будь-кого. Тому досвідчена стерва в обов’язковому порядку працює над своїм голосом.

Розчарувати чоловіка легко: грубий, деренчливий і пронизливий голос може відлякати будь-кого. Тому зовсім не важливо, ЩО ви говорите, головне – ЯК.

Упевненість
Чоловік – істота, яка дуже піддається впливу. Тому, щоб спокусити його, вам потрібно бути впевненою у своїй привабливості.

Подібно до героїні відомого фільму, займіться автотренінгом. Щодня знаходьте в собі все нові спокусливі риси й любіть себе за них.

Відправ другу:
Залишіть коментар