Трагічне і надихаюче життя Кіану Рівза

У житті 50-річного Кіану було куди більше трагічних подій, ніж ми могли б очікувати …
Кіану рівза
У 1999 році, зігравши головну роль в хітовому фантастичному фільмі «Матриця», Кіану Рівз прославився на весь світ. Фільм дійсно став хітом – одні тільки касові збори в кінотеатрах склали суму в цілих 463 з половиною мільйони доларів. Та й чотири отриманих «Оскара» теж багато про що говорять. «Матриця» багато в чому стала історією щастя і успіху, та й кінцівка її вселяє оптимізм, проте життя актора, який зіграв у ній головну роль, була зовсім не такою райдужною.

Насправді в житті 50-річного Кіану було куди більше трагічних подій, ніж ми могли б очікувати. Але, незважаючи на всі перепони, які споруджували перед ним життя, він продовжував йти вперед. І саме вони в кінцевому підсумку допомогли йому стати тим чудовою людиною, якого ми бачимо на екранах кінотеатрів і за їх межами.

Коли Кіану було всього три роки, його батьки розлучилися. І, хоча якийсь час після розлучення вони ще продовжували спілкуватися, через часті переїзди з місця на місце це спілкування незабаром зійшло нанівець. Кіану довелося змінити чотири старші школи, що, в поєднанні з вродженою дислексією, аж ніяк не полегшувало для нього навчальний процес. Зрештою він так і не отримав диплом, проте завдяки силі волі йому все-таки вдалося подолати дислексію, і він став завзятим книголюбом.

У віці 23 роки він втратив самого близького друга Рівера Фенікса – той помер від передозування. Відповідаючи на питання шанувальника на Reddit минулого року, Кіану сказав про Рівер Феніксі наступне: «Він був чудовою людиною і актором. Ми відмінно ладнали, і мені дуже його не вистачає. Я часто про нього згадую. »

У 1998 році Кіану зустрічає Дженніфер Сайм. Вони закохалися один в одного до нестями. У 1999 році Дженніфер завагітніла, і щаслива пара чекала дочку … На жаль, в результаті ранніх пологів на восьмому місяці дитина народилася мертвою. Пара була буквально розчавлена ​​цією трагедією – мабуть, саме вона в підсумку і стала причиною їх розриву. Через 18 місяців Сайм загинула в автокатастрофі.

Як сказав Рівз у своєму інтерв’ю, даному в 2006 році журналу «Parade Magazine», «Скорбота може змінити форму, але вона ніколи не закінчується». І це – істина з тих, які рано чи пізно доводиться засвоїти нам усім.

Але навіть після всіх цих втрат і трагедій Рівз продовжував йти вперед. Він знявся в купі блокбастерів, і став дуже багатою людиною, але його втрати абсолютно змінили його погляд на гроші. Його ім’я незмінно зустрічається серед жертводавців на благодійність, і в цьому відношенні Кіану відноситься до числа найбільш щедрих акторів Голлівуду. Після успіху трилогії «Матриця» Рівз роздав 80 мільйонів доларів зі свого 114-мільйонного гонорару командам гримерів і спеціальних ефектів, які працювали над фільмами. А ще він погодився урізати свій гонорар за зйомки у фільмах «Дублери» і «Адвокат диявола», щоб дати можливість запросити в ці фільми таких зірок, як Джин Хекмен і Аль Пачіно, вклавшись в початковий бюджет.

Багато чого кажучи і про його доброту. Так, користувач Reddit Kahi прокоментував мем «Сумний Кіану» наступним чином:

«Один з друзів моєї родини працював над декораціями до фільмів. Він їх не проектував, це був звичайний робочий. І, ну, загалом, він працював над декораціями для «Матриці», і Кіану почув про його проблеми в сім’ї, і щоб допомогти, підкинув йому премію в 20000 до Різдва. А ще він був єдиним актором у всьому фільмі, якому було цікаво, як кого звати, який щиро з усіма вітався, і звертався з технічним персоналом, як з рівними, не рахуючи себе вище їх тому, що вони просто займаються декораціями. Я ніколи не чув, щоб хто-небудь назвав Кіану сволотою або козлом, і судячи з розповідей людей, що мали з ним справу, його, мабуть, можна назвати кращою людиною у всьому Голлівуді ».

У своїх інтерв’ю він говорив, що не любить переусложнять життя. А в інтерв’ю, даному журналу «Hello!» У 2006 році, він сказав ще й таке: «Гроші – останнє, що мене турбує. Я б міг прожити на те, що я вже заробив, кілька століть ».

Хоча стан актора, за деякими оцінками, становить понад ста мільйонів доларів, він все ще їздить на метро. І поводиться там дуже пристойно.

Я вважаю, що все це можна підсумувати таким чином: по-справжньому сильна особистість ні за що і ніколи не дозволить себе зломити ніяким негараздам.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар