Товариство Червоного Хреста оголосило місячник милосердя

Готуєтесь до Паски – прибрали шафу і виявили купу непотрібних речей?
 
Не викидайте їх, адже ці речі можуть стати в нагоді для нужденних. Їх залюбки приймуть в пунктах Червоного Хреста принаймні ще протягом місяця, адже у товаристві оголосили Місячник милосердя.

Під гаслом «100 років милосердя» в Україні стартував місяць Червоного Хреста. На Закарпатті планують впродовж місяця привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення. Таких в області немало. Це самотні громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, особи з інвалідністю, багатодітні та неповні сімї. Тож на час акції оголошується збір коштів, продуктів, одягу, предметів хатнього вжитку чи то медикаментів.

Впродовж акції Товариство Червоного Хреста розрахувує поповнити і ряди членів організації. Запрошують долучатися всіх не байдужих.

Минулоріч протягом акції змогли надати допомогу близько 3000 жителів області. Розраховують цього року допомогти ще більшій кількості людей. Тож якщо ви вже прибрали свої шафи і маєте непотрібні речі – у пунктах Червоного Хреста чекають на вас ті, кого ці речі можуть врятувати.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Відправ другу:
Залишіть коментар