ТОВ «АВЕ Ужгород» просить містян переукласти договір


У зв’язку з набранням чинності змін від 01.05.2019 року внесених до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виникла необхідність переукладення діючих договорів про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів із врахуванням змін до законодавства та включення деяких нововведених положень до умов Договорів із Споживачами.

Для оперативного переукладення діючих договорів просять звертатись до Сервісного центру обслуговування споживачів ТОВ «АВЕ Ужгород», що знаходиться за адресою:

м. Ужгород, Православна Набережна, 7.

Телефон гарячої лінії +38 050 434 7700.

Додатково доводимо до відома мешканців будинків приватного сектора про можливість та необхідність вибору моделі обслуговування:

• Модель №1.Вартість послуг за даною моделлю обслуговування розраховується з кількості проживаючих відповідно до затверджених норм накопичення ТПВ із розміщенням відходів на майданчиках загального користування (для обслуговування за даною моделлю необхідно подати довідку про фактичну кількість проживаючих у будинку).

• Модель №2.Вартість послуг за даною моделлю обслуговування розраховується з об’єму 120 л. індивідуального контейнеру для накопичення відходів, та включає надання відповідного контейнеру Споживачу в користування, незалежно від кількості проживаючих осіб будинку (для обслуговування за даною моделлю необхідно подати заяву згідно взірця наведеного нижче).

Одночасно наголошуємо, що плата за послуги з вивезення твердих побутових відходів для мешканців будинків приватного сектору буде нараховуватись відповідно до вибраної моделі обслуговування.

Відправ другу:
Залишіть коментар