Топ країн з найкрасивішими жінками світу

1. Бразилія

 

Чому серед супермоделей так багато бразільянок? Тому що у них це в крові і в генах.

Бразильці – це, судячи з усього, найбільша максимально етнічно змішана нація в світі, тому поєднання різних відтінків шкіри і форм створює саму досконалу красу.
При цьому, дівчата не перестають працювати над своєю красою, вони живуть на пляжах в Ріо і виставляють себе на показ у найвишуканіших барах в одержимому модою Сан-Паулу.

Відвідайте будь-який показ мод в будь-якій країні світу, і ви гарантовано знайдете там бразильських моделей.

2. Словаччина

Чоловіки, яким подобаються високі блондинки з блакитними очима, автоматично починають думати про Швецію, коли чують про свій улюблений образ. Але самі чудові блондинки насправді живуть у Словаччині!

Багато жінок у всьому світі витрачають цілі статки на те, щоб виглядати так, як словачки виглядають від природи. І їм зовсім не доводиться сильно працювати, щоб привернути до себе увагу.

3. Швеція

Незважаючи на те, що самі гарячі блондинки все ж живуть у Словаччині, немає ніяких сумнівів в тому, що шведські жінки відповідають стереотипу красивих дам. Ось чому це єдина країна, представницям якій вдалося двічі виграти перші конкурси “Міс Світу”.

При цьому, краса шведок не тільки в зовнішності. Поговоріть з більшістю жінок в Стокгольмі, і ви зрозумієте, що крім краси вона також добре освічена і розумна.

4. Венесуела

Венесуельські дівчата частіше за всіх перемагали на конкурсах краси (Міс Світу і Міс Всесвіт), а все тому, що ця країна одержима красою. Якщо дівчина не обдарована з народження, то вона вдається до допомоги пластичної хірургії, найпоширенішою місцевою “промисловості”.

Жіноча краса, як кажуть у Венесуелі, – це найбільше джерело національної гордості і навіть символ національної ідентичності, це і пояснює той факт, що жінки велику частину своїх доходів витрачають на красу.

У той час, як столиця країни Каракас не є привабливим містом, про це відразу ж забуваєш, коли починаєш концентруватися на обличчях і постатях численних красунь.

5. Колумбія

Безумовно, не всі жінки Колумбії схожі на Софі Вергара (Sofia Vergara), але багато близькі. Колумбійські жінки пишаються своїми формами і наполегливо працюють над їх удосконаленням.

Вони дуже привабливі (часом непереборно), тому якщо ви не хочете піддатися спокусі, заздалегідь налаштуйтеся на те, що будете дуже стримані, якщо коли-небудь вирушите в подорож до Боготи.

6. Україна

Чому так багато чоловіків у всьому світі шукають собі українських наречених? Причини добре відомі, але перш за все, справа в тому, що добре одягнені і доглянуті жінки, які піклуються про своє тіло, зберігаючи при цьому гіпнотичну чарівність, вельми привабливі.

Прогуляйтеся по Києву чи по Львову, і ви зрозумієте, про що йде мова.

7. Ліван

Більшість людей погодяться з тим, що в Лівані живуть найкрасивіші жінки на Близькому Сході, та й в усьому арабському світі.

У 2006 році в мережі з’явилися фотографії молодих багатих і красивих ліванських жінок, які подорожують верхом через охоплені війною околиці Бейрута. Стало зрозуміло, що красуні цієї країни дуже сильні і тримають марку незважаючи ні на що.

Візит до столиці цієї держави здивує вас своїми красунями, а також яскравим народом з веселим ставленням до життя.

8. Ангола

Найкрасивіші африканські жінки, безумовно, родом з Анголи. Ця країна є всього лише другою державою на південь від Сахари, чия чорношкіра мешканка удостоїлася титулу Міс Всесвіт.

Багато ангольських дівчат зробили успішну кар’єру моделі, а найвідоміша мешканка Анголи – це Шарам Дініз (Sharam Diniz), яка є одним з ангелів Victoria Secret.

Завдяки міжнародному успіху, молоді дівчата постійно змагаються у місцевих конкурсах краси за увагу модельних агентств.

Відправ другу:
Залишіть коментар