Тисяча за вакцинацію: два банки почали видавати пластикові картки

Повністю вакциновані українці, які оформили картку на отримання тисячі гривень за програмою виплат «єПідтримка», можуть отримати пластиковий варіант. Видавати такі картки вже почали «Альфа-Банк» та monobank.

Як пише hromadske.ua, про це повідомила пресслужба «Альфа-Банку» та співзасновник monobank Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Як отримати кошти на пластик «Альфа-Банку»?

З 10 січня у відділеннях «Альфа-Банку» можна отримати пластикові банківські картки для виплат 1 000 гривень за програмою «єПідтримка». Картки будуть видавати новим клієнтам, яким було недоступне оформлення цифрової картки.

Для цього клієнтам необхідно з паспортом та ІПН звернутися до будь-якого відділення «Альфа-Банку». Карта не персоніфікована, тому видається одразу ж у відділенні.

Для отримання грошей необхідно завантажити додаток «Дія» та у розділі «Послуги» вибрати «єПідтримка», надіслати заявку на отримання коштів та обрати картку «Альфа-Банку». Після вибору картки в «Дії», 1000 гривень перераховується відразу ж на рахунок.

Клієнти банку, які вже мають цифрову картку для виплат, можуть отримати пластик на початку лютого, дистанційно замовивши доставку «Новою поштою» або звернувшись безпосередньо до відділення.

Як отримати кошти на пластик monobank?

Від завтра, 11 січня клієнти monobank, які оформили картку «єПідтримка», можуть замовити пластик до неї з доставленням на обране відділення «Нової Пошти».

Для цього треба в останній версії програми зайти до своєї карти «єПідтримка», висунути карту свайпом вліво й у меню вибрати «Випустити пластикову картку». Випуск картки безкоштовний, але необхідно сплатити тариф за доставку картки «Новою Поштою» — 50 гривень.

Що таке «єПідтримка»?

Це програма підтримки, за якою українці, що пройшли повний курс вакцинації проти коронавірусу, можуть отримати тисячу гривень.

Ці гроші можна витратити лише на визначені категорії: книги, спортзали, квитки в кіно, театр, музеї, на концерти або на поїздки Україною ㅡ і таким чином підтримати бізнес, який найбільше страждає через карантин.

Люди від 60 років зможуть використати тисячу гривень за вакцинацію проти коронавірусу на соціальні потреби, зокрема, на купівлю ліків. Але таку можливість запустять із січня 2022-го.

Гроші можуть отримати лише повністю вакциновані українці із «зеленим» COVID-сертифікатом у додатку «Дія».

Щоб отримати допомогу, треба оформити спеціальну картку у банку (онлайн чи безпосередньо у банку) та подати заявку в «Дії».

Ви отримуєте гроші на 4 місяці. Якщо за цей час ви їх не витратите, рахунок закриють. Зняти їх із картки, переказати на іншу картку чи витратити на інші категорії товарів та послуг не вийде.

Розраховуватися цими грошима можна буде онлайн та офлайн, але лише в зазначених категоріях українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть COVID-тисячу в разі оплати карткою за допомогою МСС-кодів.

Відправ другу:
Залишіть коментар