The Times. Дисиденти опублікують доповідь про роль Путіна в Україні

Путин
“Російські опозиційні активісти планують опублікувати важливі елементи доповіді з детальним описом військового втручання в Україні”, – пише The Times. Мова йде про доповідь, яку готував Борис Нємцов перед смертю, пояснює журналіст Нік Холдсуорт.

За даними газети, поліцейські, що розслідують вбивство Нємцова, вилучили комп’ютер, на жорсткому диску якого, як вважається, містився єдиний примірник доповіді.

“Ілля Яшин, інший видатний представник опозиції, сказав в інтерв’ю The Times, що докази, впорядковані Нємцовим, зокрема подробиці, повідомлені батьками військовослужбовців російської діючої армії, які загинули на українській території, поміщені на зберігання в надійне місце, і версію доповіді буде опубліковано”, – йдеться в статті.

“Нємцов сказав мені, що починає роботу над доповіддю під назвою “Путін і війна”, яка доведе, що російські сили були присутні в Україні [і] брали участь у сутичках з українськими силами”, – сказав Яшин.

“Нємцов сказав мені, що планував поїхати в Іваново, а також що через місяць планував зібрати матеріал в доповіді, яка намічалося поширити великим накладом”, – додав Яшин.

“У мене є деякі ідеї щодо того, як зібрати шматки доповіді, але за кілька днів такого не зробиш”, – зазначив він.

Адвокат Нємцова Вадим Прохоров теж сказав, що політик готувався викрити роль Росії в українському конфлікті.

Переклад InoPressa

Відправ другу:
Залишіть коментар