Тигр із Закарпаття, якого шукали у Словаччині, ймовірно знайшовся

Тигр із Закарпаття, який у вихідні привернув увагу поліції, прикордонників та місцевої влади у прикордонній Словаччині ймовірно ніколи не пересікав кордон. Про це повідомляє TV JOJ, пише Mukachevo.net.

У словацькій поліції кажуть, що отримала інформацію від українських колег про те, що тварина нібито пересувається поблизу кордону. Тому і розмістили відповідне повідомлення у мережі, з попередженням для жителів найближчих до кордону населених пунктів.

Для пошуків тигра була навіть задіяна ціла спеціальна бригада. Одна обшукала ліси над селом Нова Седліца, інша команда йшла хребтами над селом Брезовець, але марно. Натомість тварину знайшли журналісти – на Закарпатті. Власник звіра каже, що він нікуди не втікав.

«Іншого тигра в радіусі 200 кілометрів немає ніде, тільки цей мій. Він зі мною вже 5 місяців», – розповів Богдан. Він підтвердив, що на фото, яке розмістила поліція саме його тигр, якого назвав Талісманом.

Господар тварини каже, що не розуміє чому сталася така ситуація, що спричинила паніку у Словаччині. «Талісман нікуди не щезав, найбільше, що ходив до найближчого струмка покупатися», – сказав Богдан. Каже, що він ще маленький, доброзичливий і не зашкодить людям. І навіть показав точне місце, де було зроблено фото. Вона була очевидно зроблена біля його будинку ще кілька місяців тому.

«Наш операційний центр отримав інформацію від українських колег про те, що із зоопарку втік тигр і він має бути біля східного кордону. Тож діяли відповідно», – сказала Ленка Іванова, прес-секретар управління прикордонної поліції в Кошице.

Наразі ніхто офіційно не підтвердив, що тигра, якого шукали на словацько-українському кордоні, це і є Талісман.

У словацьких ЗМІ повідомляли, що тигр, якого нібито зафіксували фотопастки на українсько-словацькому кордоні, втік з обійстя одного з жителів села Стричава на Закарпатті.

Село знаходиться на кордоні з Словаччиною (Великоберезнянська громада). Потрапив він до власника із зоопарку на сході України, де наразі небезпечно.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар