Тендер на передпроектні роботи по будівництву Закарпатського аеропорту виграла компанія "одноденка"

У той час як аеропорт “Бориспіль” скоротив пасажиропотік на 67% в 2020 році, Державне підприємство “Фінансування інфраструктурних проектів” ( “Фінінпро”) має намір домовитися з консорціумом “Ленд Буд Проект Юа” (Київ) про розробку передпроектної документації по будівництву нового аеропорту в Закарпатській області за 4,22 млн гривень, пише 0312.ua.

Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro, передають Українські Новини.

Згідно з ними, ДП відхилило найвигідніше пропозиції ТОВ “Проектдормісттехнологія” (3,597 млн ​​гривень), оскільки воно не виправило виявлені замовником після розтину тендерних пропозицій невідповідності в інформації і документах.

Потім було відхилено пропозицію ПП “Мегапроект” в 3,6 млн гривень, так як підприємство не надало довідку з банку про наявність повного грошового покриття на весь термін дії відповідної гарантії і виписку з банку по рахунку покриття.

Також в тендері брали участь ТОВ “Грань” (4,24 млн гривень), Південний державний проектно-конструкторський і науково-дослідний інститут авіаційної промисловості (4,37 млн ​​гривень), ТОВ “Будівельна столиця” (4,7 млн ​​гривень) і компанія Cem Balkan Mimarlik Muhendislik Musavirlik (Туреччина, 4,8 млн гривень).

Технічне завдання передбачає нове будівництво аеродромного комплексу з доведенням його параметрів до рівня забезпечення експлуатації повітряних суден кодової букви “С” (тип Boeing -737) без обмежень. При цьому потрібно передбачити черзі і пускові комплекси для виділення окремих частин аеропорту з можливістю експлуатації різними суб’єктами господарювання.

Термін виконання робіт – до 30 квітня 2021 року. Згідно Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, засновниками “Ленд Буд Проект Юа” є ТОВ “Ленд Буд Юа” і ПП “Парк нових технологій” (обидва – Київ), а кінцевим бенефіціаром – Акшин Салвер огли Юсифов. Компанія зареєстрована в жовтні 2020 року, її статутний капітал становить 50 тис. Гривень, працює в сфері інжинірингу, геології та геодезії, надає послуги технічного консультування в цих сферах.

Відправ другу:
Залишіть коментар